Volné pozice

Volné pozice

Volné pozice

Volné pozice

Společnost TZB PRO spolupracuje s renomovanými partnery - stavebními firmami, které využívají naší specializace v oboru VZT, UT, CHL, ZTI nebo MaR. Máme zkušenosti s velkými stavbami a ve spolupráci se stavebními firmami projektujeme, dodáváme a realizujeme vybrané technologie na klíč. Stavby vybavujeme chladicími systémy, klimatizacemi, vzduchotechnikou, vytápěním a dalším technickým zařízením.

Rozpočtář vytápění, chlazení

Přijmeme do našeho kolektivu nového kolegu na pozici rozpočtář vytápění a chlazení. Náplní práce je vytvářet cenové kalkulace vytápěcách a chladicích systémů, kotelen, rozvodů UTCHL pro vzduchotechniku, fan-coily, otopná tělesa, kotelny, strojovny chlazení.Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, atmosférů malého kolektivu, kde se nebudete cítit ztraceni jako v open-space. Těšíme se na neformální schůzku, kde si můžeme navzájem poznat.

Stavbyvedoucí - parťák - profesí TZB

Přijmeme do našeho kolektivu nového stavbyvedoucího pro řízení profesí TZB, tedy vzduchotechniky, vatápění, chlazení a ZTI. Nebojte se rozsahu všech profesí, jde nejvíce o organizační činnost, se vším Vám poradí kolegové a spolupracovníci. Nabízíme automobil, telefon, PC, výborné platové ohodnocení, malý kolektiv, kde si vyjdeme vstříc.

Projektant Vzduchotechniky

Přijmeme do našeho kolektivu nového kolegu či kolegyni na pozici projektant vzduchotechniky. Máme samostatné menší projekční oddělení, které projektuje samostatně projekty pro architekty i koncové investory a také projekty prováděcí vlastních realizací pro oddělení realizace naší firmy. Projektujeme v programech AutoCAD, CADkon a dalších SW, k dispozici velmi moderní výpočetní technika. Projektujeme administrativní budovy, luxusní rodinné domy, průmyslové instalace. Nabízíme vysoké platové ohodnocení, možnost volnější pracovní doby a občasnou práci z domova. Jsme malý kolektiv pracující na bázi vzájemné důvěry a spolupráce. Těší,e se na nového kolegu nebo kolegyni.

www.projekce-tzbpro.cz
 
 
Poslat poptávku
Hlavní služby

Rádi Vám poradíme: info@tzb-pro.cz

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace