Průmyslové a výrobní objekty Průmyslové a výrobní objekty

Průmyslové a výrobní objekty

Průmyslové a výrobní objekty

Průmyslové a výrobní objekty: Průmyslové provozy jsme schopni vám dodat na klíč, zkoordinovat, odzkoušet a následně provozovat a servisovat.

Průmyslové a výrobní objekty

MULTIKINA, WELLNESS, FITNESS

Naši projektanti a stavbyvedoucí se v minulosti ve svých profesních kariérách podíleli na projekci a realizaci významných objektů jako multikina OC Zličín, OC Nový Smíchov, OC Krakov – fitness, projektovali vodní světy a lázeňská centra. Některé takové stavby jsme v naši firmě realizovali (fitness OC Krakov, vnitřní bazény luxusních vil a rodinných domů v Praze). Dodáváme a provozujeme technologie VZT, UT, CHL, ZTI pro tyto stavby a úspěšně zrealizujeme i váš projekt.

Poslat poptávku
MULTIKINA, WELLNESS, FITNESS
Průmyslové a výrobní objekty

HOTELY A RESTAURACE

Dokončili jsme několik významných projektů a rekonstrukcí hotelů a restaurací, velkokapacitních kuchyní, provozoven rychlého občerstvení. Máme zkušenosti s koordinací potřebných technologií po stránce technické i legislativních požadavků. Navrhneme vám ekonomicky i technicky nejvýhodnější řešení.
Z dokončených realizací a rekonstrukcí se můžeme pochlubit stavbami jako rekonstrukce společných prostor a gastro provozů Parkhotel Praha, většiny provozoven KFC v Praze, foodcourts OC Olympia Plzeň, Albert OC Butovice, provozovny rychlého občerstvení Green House Rubín Karlín Praha atd.

Poslat poptávku
HOTELY A RESTAURACE
Průmyslové a výrobní objekty

VÝROBNÍ A LOGISTICKÁ CENTRA A HALY

Stavíme a rekonstruujeme logistické haly, výrobní závody, velkokapacitní sklady. Pro tyto objekty se nejčastěji jedná o velkou vzduchotechniku, teplovzdušné vytápění, plynové sálavé panely a teplovzdušné jednotky, rekuperaci tepla z odsávaného vzduchu, technologické odsávání, filtraci, průmyslovou filtraci a odlučování, vratové clony, laminární boxy a vyústě, velkoobjemové vyústky a větrací koše.

Dodáváme kompletní kotelny na klíč, zdroje tepla a chladu, rozvody topné a chladicí vody, chladicí věže, rozvody plynu.

Zkušenosti jsme nasbírali na mnoha významných objektech a stavbách. Do našich referencí patří rekonstrukce zdroje chladu administrativní budovy Prague Gate Praha Chodov, projekt rekonstrukce zdrojů chladu Corso Karlín a Rubín Karlín, zdroj tepla fitness OC Krakov, rozvod plynu a rekuperace tepla práškové lakovny OZAP Toužim, sklady výbušných látek Dobrovíz u Prahy, sklady se speciálními nároky na přesnost teploty atd.

Průmyslové provozy jsme schopni vám dodat na klíč, zkoordinovat, odzkoušet a následně provozovat a servisovat.

Poslat poptávku
VÝROBNÍ A LOGISTICKÁ CENTRA A HALY
Průmyslové a výrobní objekty

NEMOCNICE A ČISTÉ PROSTORY

Nemocnice a čisté prostory mají zvláštní charakter, legislativní nároky a vyžadují specializované technologie a odlišný přístup. Zrealizovali jsme několik čistých provozů, rekonstrukcí nemocnic a operačních sálů. Kompletně zajišťujeme vzduchotechniku pro operační sály, čisté provozy, vyšetřovny a lůžka intenzivní péče, zajistíme validace a servis.

Mezi naše dokončené stavby patří Reprodukční klinika Gennet Praha, oční klinika EUC Rubín Karlín, laboratoře Coca-Cola Praha 9, zubní kliniky (Praha administrativní budovy Rohanské nábřeží), čisté prostory pro zákrokové a operační sály Gennet, z historie našich stavbyvedoucích pak podíl na realizaci Ikem Praha apod.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku realizace nebo projektu.

Poslat poptávku
NEMOCNICE A ČISTÉ PROSTORY
Průmyslové a výrobní objekty

SPECIÁLNÍ APLIKACE – ODVOD TEPLA A KOUŘE PŘI POŽÁRU, FILTRACE, HORKÉ PROVOZY, PROSTŘEDÍ S NEBEZPEČÍM VÝBUCHU

ZOTK
Podle projektů požárního specialisty zhotovujeme projekty vzduchotechniky – odvodu tepla a kouře v případě požáru. Systémy ZOTK dodáváme a realizujeme včetně požární provozní zkoušky a měření výkonů.

Horké provozy, filtrace, lakovny, prostředí ATEX
Horké provozy v průmyslu potřebují těžkou vzduchotechniku s odolnými materiály, velkou tloušťkou potrubí, atypický způsob závěsů, filtraci a vyšší teplotní odolnost. Často jsou spojeny s odlučovači aerosolů nebo pevných částic. Dále máme zkušenosti s lakovnami, práškovými lakovnami, odsáváním a filtrací dřevozpracujícího průmyslu.

Speciálními aplikacemi jsou prostředí s nebezpečím výbuchu nebo požáru. Jedná se o různé sklady hořlavých a výbušných látek, sklady tlakových lahví, plnění chladiv apod. Pro tyto provozy zpracujeme detailní prováděcí projekt, specifikujeme atypické výrobky a materiály. Na hotové instalace pak zajistíme servis a revize.

Požární vodovody, posilovací stanice POV, předávací stanice
Rozvody požární vody, hydranty, posilovací požární stanice pro požární vodovody, objektové předávací stanice a rozdělení budov do tlakových pásem vnitřního vodovodu, to vše můžeme zrealizovat i vám. Vnitřní vodovody a rozvody požární vody jsme úspěšně dokončili na několika stavbách. Váš konkrétní případ s vámi pečlivě probereme a vytvoříme prováděcí projekt, systém zrealizujeme a lze zasmluvnit i servis. Z minulých dokončených staveb jmenujme Parkhotel Praha s posilovací stanicí požárního vodovodu Wilo, Výrobní a logistický areál Nýřany u Plzně.

Ještě náročnější než nová stavby bývají rekonstrukce těchto systémů nebo jejich doplnění do stávajících staveb. Zajistíme komplexní organizaci rekonstrukce, na místě provedeme pasportizaci stávajícího stavu a navrhneme několika variantami řešení.

Poslat poptávku
SPECIÁLNÍ APLIKACE – ODVOD TEPLA A KOUŘE PŘI POŽÁRU, FILTRACE, HORKÉ PROVOZY, PROSTŘEDÍ S NEBEZPEČÍM VÝBUCHU

Rádi Vám poradíme: info@tzb-pro.cz

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace