Tepelná čerpadla Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla, VRV, VRF V současné době jsou žádaným a oblíbeným způsobem vytápění rodinných domů tepelná čerpadla. Jedním z důvodů jsou neustále se zvyšující ceny energií a nové trendy ve stavebnictví i v legislativě. Pokud si pořídíte tepelné čerpadlo, nemusíte nakupovat až dvě třetiny energie určené na vytápění a ohřev teplé vody. Energii totiž jednoduše získáte z venkovního vzduchu nebo zemního masivu. S tepelným čerpadlem tak radikálně snížíte výdaje za vytápění svého rodinného domu.

Dodáváme a montujeme primárně tepelná čerpadla značek Stiebel Eltron, Daikin, Toshiba, Atrea.

Tato tepelná čerpadla jsou výrobky nejvyšší kvality, s nejlepší technikou na trhu, přitom za příznivé ceny. Jedná se o Hi-Tech výrobky zaručující maximální účinnost, nejtišší provoz, minimální provozní náklady, non-stop servis pro každý kraj ČR, nejmodernější technická řešení. Nebojte se investovat do kvality! Realizujeme všechny typy tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda, vzduch-vzduch, zajistíme servis, správu větších objektů, provozování a údržbu. Tepelná čerpadla Stiebel Eltron jsou určena pro rodinné domy tak i bytové domy, svůj typ si najde i zájemce o pasivní dům či solární energii.

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch jsou vlastně klimatizační zařízení, pro celé objekty jako rodinné domy, bytové domy a administrativní budovy se jedná o velké systémy VRV, VRF, pro menší objekty Multi-split systémy. S instalací velkých systémů VRV, VRF máme zkušenosti.

Tepelná čerpadla

TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH-VODA

Provedení tepelných čerpadel vzduch / voda je nejpoužívanější, rychlé a účinné řešení.

Poslat poptávku
TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH-VODA
Tepelná čerpadla

TEPELNÁ ČERPADLA ZEMĚ-VODA

Tepelné čerpadlo země | voda využívá jako zdroje energie zemské teplo. Teplo, získané z přírodní energie, můžete použít v závislosti na používaném tepelném čerpadle k topení a k přípravě teplé vody. Navíc můžete v létě využívat chlad ze země k příjemnému temperování obytných místností.

Poslat poptávku
TEPELNÁ ČERPADLA ZEMĚ-VODA

Rádi Vám poradíme: info@tzb-pro.cz

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace