Klimatizace a chladicí zařízení

Klimatizace a chladicí zařízení

Klimatizace a chladicí zařízení

Toužíte po spolehlivé klimatizaci, která vám kromě příjemného chlazení v létě dokáže ušetřit i nemalé náklady za vytápění v zimních měsících? Klimatizační jednotky split a multisplit vám umožní energeticky úsporné vytápění a chlazení malých a středně velkých místností.

Ovládání klimatizace

Ovládání klimatizace

Pokud toužíte po pohodlném ovládání klimatizace odkudkoliv, pak pro vás máme dobrou zprávu. Klimatizaci totiž můžete ovládat po internetu, z chytrého telefonu, nebo dokonce z počítače v kanceláři. Pro luxusní domy a náročné klienty sestavíme klimatizační systém do každého patra domu zvlášť podle typu místností. Klimatizace dokážeme také zkombinovat s vytápěním vzduch-voda nebo s větrací jednotkou pro vnitřní bazén.

Poslat poptávku
Klimatizace
Skrytá instalace

Skrytá instalace

Nechcete, aby byla klimatizace v místnosti prvkem, který každého zaujme na první pohled? Není nic jednoduššího, než se s námi domluvit na skryté instalaci potrubních jednotek nad podhled nebo do instalačních prostor. Spoluprací s architektem můžeme dosáhnout čistého interiéru v moderních domech bez viditelných nástěnných jednotek. V interiéru tak budou umístěny pouze větrací štěrbiny, dýzy nebo stěnové skryté průduchy.

Poslat poptávku
Klimatizace
Klimatizace

Klimatizace, které poskytují příjemné chlazení i vytápění

Nejvyšší kategorie produktů, jako Daikin série Ururu-Sarara, dokáže zvlhčovat, odvlhčovat, vytápět a chladit. Dokonce je možné přidat i čerstvý vzduch! Umíme vzduch filtrovat, přidávat ionizaci, uhlíkové filtry či vůně. Tato Hi-tech technologie automaticky reaguje na přítomnost osob a změní směr proudění vzduchu, aby vás nevystavovala nepříjemnému studenému proudění.

klimatizace

Profesionální klimatizaci využijete v létě na chlazení a v zimě na topení. Vytápění s klimatizací je přitom 3-4× levnější než topení s přímotopem nebo plynovým kotlem.

klimatizace

Doporučujeme klimatizace Samsung, Toshiba, Daikin nebo Mitsubishi, které mají nižší spotřebu elektrické energie, nižší hluk a řadí se mezi opravdovou špičkou na trhu.

klimatizace

Napište si o cenový návrh na klimatizaci včetně montáže, napojení na silnoproud, revize rozvodů, uzemnění nebo instalaci potrubí.

Poslat poptávku
  • Jsou ideálními pomocníky pro použití v bytech, rodinných domech a menších kancelářích. 
  • Vynikají tichým provozem, kompaktními rozměry, moderním designem a nenápadností v interiéru.
  • Vnitřní jednotky jsou standardně vybaveny vzduchovými filtry. K dispozici je také velký výběr doplňkových filtrů - antialergenní enzymový filtr, katechinový filtr, Plasma Duo filtr, Nano-Platinum filtr.
  • Rozsah výkonů vnitřních jednotek od 1,5 kW do 14 kW.
  • Vnitřní jednotky v kazetovém, potrubním, podstropním, nástěnném a parapetním provedení.
  • Energeticky úsporné venkovní jednotky v provedení Non-Inverter, Inverter a tepelná čerpadla. Non-Inverter znamená, že se klimatizace při dosažení nastavené teploty neustále vypíná, takže teplota v místnosti kolísá. Inverter se přizpůsobuje rozdílům teploty, takže zajišťuje tepelnou pohodu.
  • Zařízení mohou být instalována jako splitové a multi-splitové systémy. U obou typů se jedná o dělenou klimatizaci, ale systém split se skládá z jedné venkovní a jedné vnitřní jednotky, propojené rozvodem chladiva. U typu multi-split je na jednu venkovní jednotku připojeno více vnitřních jednotek.
Klimatizace a chladicí zařízení

Systém vytápění, chlazení, vzduchotechniky a rekuperace se vždy navrhuje jako celek, kde jednotlivé části plní určité funkce a jako celek se také projektuje. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi poptávkami.

Rádi Vám poradíme: info@tzb-pro.cz

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace