Facility  management Facility management

Facility management

Facility  management

Komplexní dodávky TZB technologií: Realizace TZB provádíme v jakémkoliv rozsahu, od split systému pro jednu serverovnu či kancelář až po ucelené systémy strojoven, kotelen, datacenter, ZOTK, zdrojů chladu a tepla.

Facility management

FACILITY MANAGEMENT

S každým zákazníkem domluvíme rozsah služeb dle jeho potřeb pro konkrétní objekt. Při dojíždění servisního pracovníka v dohodnutých časových intervalech jsou provedeny kontroly, odečty, výměny provozních náplní a seřízení v rozsahu dle přání zákazníka.

Při trvalé přítomnosti pracovníka nebo pracovníků údržby se jedná o komplexní správu daného objektu, každodenní práce údržby a provozu technologií. Jsou možné úklidové práce, odečty energií.

Provádíme smluvní kompletní servis objektů. Servisujeme a opravujeme technologie VZT, UT, CHL, ZTI.

Poslat poptávku
FACILITY MANAGEMENT
Facility management

SERVIS A REVIZE

Zajišťujeme servis technologií vzduchotechniky, vytápění, chlazení, klimatizace, systémů Měření a regulace včetně pravidelných servisů dle servisních smluv. Servis provádíme především na provozovaných objektech, dlouhodobý smluvní servis a servis zakázkový, non-stop servis pouze zasmluvněný dle individuálních smluv s konkrétními zákazníky

Poslat poptávku
SERVIS A REVIZE
Facility management

POSUDKY TECHNOLOGIÍ

Posuzování technického stavu technických zařízení budov. Zpracujeme odborný posudek stavu technologií vytápění, chlazení, vzduchotechniky, klimatizace, zdravotně technických instalací. Výstupy z uvedených analýz slouží majiteli objektu pro plán budoucích investic i pro zhodnocení nemovitosti. Také slouží jako oponentura při řešení problémů s technologiemi vzduchotechniky, vytápění a chlazení a MaR.

Poslat poptávku
POSUDKY TECHNOLOGIÍ
Facility management

SPRÁVA OBJEKTŮ

S každým zákazníkem domluvíme rozsah služeb dle jeho potřeb pro konkrétní objekt. Při dojíždění servisního pracovníka v dohodnutých časových intervalech jsou provedeny kontroly, odečty, výměny provozních náplní a seřízení v rozsahu dle přání zákazníka. Při trvalé přítomnosti pracovníka nebo pracovníků údržby se jedná o komplexní správu daného objektu, každodenní práce údržby a provozu technologií. Jsou možné úklidové práce, odečty energií.
Dodáváme a provozujeme kamerové systémy, docházkové systémy, alarmy napojené na CPO.

Poslat poptávku
SPRÁVA OBJEKTŮ
Kam pokračovat?

Chcete vědět více?

Rádi Vám poradíme: info@tzb-pro.cz

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace