Obytné budovy a rodinné domy Obytné budovy a rodinné domy

Obytné budovy a rodinné domy

Obytné budovy a rodinné domy

Obytné budovy a rodinné domy: Všechny profese TZB projektujeme a realizujeme pro administrativní budovy, bytové komplexy, stavby občanské vybavenosti, hotely, multikina, wellness, nahrávací studia a odhlučněné stavby, restaurace, velkokapacitní kuchyně, kanceláře. Máme zkušenosti i s atypickými technologiemi jako lapoly, filtračními technologiemi, tichými provozy, Hepa filtry, chladicími stropy pro kanceláře a luxusní domy.

Obytné budovy a rodinné domy

TZB PRO KANCELÁŘE A ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY

Jsme dlouholetý zavedený dodavatel technologií TZB pro kanceláře a administrativní budovy. Nabízíme i kompletní koordinaci staveb, technický dozor investora, organizaci výstavby, kontrolu rozpočtů a tendrových dokumentací.

Projektanti našeho týmu se podíleli na mnohých významných stavbách. I při vašem projektu zužitkujeme naše dlouholeté zkušenosti.

Poslat poptávku
TZB PRO KANCELÁŘE A ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY
Obytné budovy a rodinné domy

PRO RODINNÉ DOMY, LUXUSNÍ A INTELIGENTNÍ

Pro rodinné domy, luxusní a inteligentní domy jsme dodavatelé rekuperace, teplovzdušného vytápění, podlahového vytápění, tepelných čerpadel, ohřevu TUV a solárních kolektorů. Každý projekt a každá stavba je pro nás důležitá, oslovte nás s jakoukoliv velikostí a typem vašeho rodinného domu. Pro vily a luxusní domy projektujeme a realizujeme chladicí stropy, vzduchotechniku a odvlhčování bazénů, podlahové a stěnové vytápění, rekuperaci, tepelné zdroje pro bazénové technologie, vodovod a kanalizaci, filtraci vzduchu, zvlhčování pro vzduchotechniku.

Doporučíme vám při konzultacích nejvhodnější řešení a koncepci TZB pro vaši stavbu.

Poslat poptávku
PRO RODINNÉ DOMY, LUXUSNÍ A INTELIGENTNÍ

Rádi Vám poradíme: info@tzb-pro.cz

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace