Rozvody tepla a chladu Rozvody tepla a chladu

Rozvody tepla a chladu

Rozvody tepla a chladu

Rozvody tepla a chladu: Vytápění a chlazení, Tepelná čerpadla, Plynové kotle a kotelny

Rozvody tepla a chladu

VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ

Vytápěcí systémy kryjí tepelné ztráty objektu a udržují v topném a přechodovém období roku vnitřní teplotu vzduchu na požadované a předepsané hodnotě. Projektujeme a realizujeme kompletní systémy ústředního vytápění pro rodinné domy, administrativní objekty a průmyslové objekty. Dodáváme kompletní kotelny na klíč včetně měření a regulace, silnoproudu, slaboproudu, SHZ. Chladicí systémy vodní pro jednotky fan-coil a vzduchotechniku, zdroje chladu, objektové rozvody chladu. Chladicí stropy, chladicí trámy pro administrativní objekty luxusní kategorie, systémy fan-coil pro kancelářské budovy. Velké chladivové systémy VRV, VRF, multisplit pro administrativu.

Split systémy pro nízké teploty chladíren a potravinářského průmyslu. Chladicí systémy čistých prostor, chladicí systémy split a VRF pro akusticky chráněné provozy.

Poslat poptávku
VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ
Rozvody tepla a chladu

TEPELNÁ ČERPADLA

Tepelná čerpadla jsou výhodným a úsporným zdrojem tepla pro oblast bytových objektů i objektů komerčních. Zhotovíme návrh vytápěcího systému s tepelným čerpadlem včetně propočtu provozních nákladů a úspor na provozních nákladech vytápění oproti plynovému kotli či kotli na kapalná paliva.

Tepelná čerpadla je možné realizovat ve variantách země-voda, voda-voda, vzduch-voda a vzduch-vzduch. Tepelné čerpadlo v provedení vzduch-vzduch a vzduch-voda je možné zahrnout to vyššího celku se vzduchotechnikou a teplovzdušným vytápěním rodinného domu, bytu či kanceláře.

Poslat poptávku
TEPELNÁ ČERPADLA
Rozvody tepla a chladu

PLYNOVÉ KOTLE A KOTELNY

Realizujeme plynové kotelny, vnitřní plynovod. Kotelny dodáme včetně silnoproudu, MaR, havarijního větrání, provozního větrání. Provedeme rekonstrukci stávající kotelny, začlenění ohřevu TUV, rekonstrukce oběhových čerpadel a armatur.

Pro kotelnu vypracujeme návrh provozního řádu, revize, větrání a vytápění kotelny. Dodáme a zprovozníme hlavní uzávěr plynu, pojistná zařízení. Zaměřujeme se na malé a střední kotelny, kotelny bytových domů, výrobních hal, provozoven.

Zařídíme nový komín, úpravy a opravy spalinových cest, revize, správné celoroční větrání kotelny.

Poslat poptávku
PLYNOVÉ KOTLE A KOTELNY
Rozvody tepla a chladu

PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ A STROPNÍ CHLAZENÍ

Komplexní dodávky podlahového topení a chladicích stropů včetně zdrojů tepla, tepelných čerpadel, strojoven. Lze dodat včetně regulace a napojení na nadřezený systém MaR. Chladicí a topicí stropy dodáváme jako subdodávku stavbě nebo můžeme zajistit včetně stavby, stavebních přípomocí kompletně naklíč.

Poslat poptávku
PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ A STROPNÍ CHLAZENÍ

Rádi Vám poradíme: info@tzb-pro.cz

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace