Klimatizace, split a VRV Klimatizace, split a VRV

Klimatizace, split a VRV

Klimatizace, split a VRV

Klimatizace, split a VRV: Dodáváme a montujeme klimatizační spli, multi-split a velké VRV systémy předních výrobců ve vysoké kvalitě, a to zejména Toshiba, Daikin, Panasonic

Klimatizace, split a VRV

SYSTÉMY SPLIT

Jedná se o malé klimatizační systémy s jednou vnitřní a jednou venkovní jednotkou obvykle do chladicího výkonu 10kW. Nejčastější použití pro byty, rodinné domy a samostatné kanceláře. Instalujeme split systém jakékoliv značky si zákazník přeje, v našich realizacích a projektech doporučujeme ale naše stálé partnery Toshiba, Daikin, Panasonic.

Poslat poptávku
SYSTÉMY SPLIT
Klimatizace, split a VRV

MULTI-SPLIT SYSTÉMY

Klimatizační systémy s jednou venkovní jednotkou a několika vnitřními jednotkami. Hodí se pro celé rodinné domy nebo provozovny a menší kanceláře. Systém je omezen počtem vnitřních jednotek a vzdáleností mezi venkovní jednotkou a nejvzdálenější vnitřní jednotkou. Vždy je nutno posoudit daný případ a rozhodnout o použití systému multi-split nebo Mini-VRV.

Poslat poptávku
MULTI-SPLIT SYSTÉMY
Klimatizace, split a VRV

VRV (VRF) SYSTÉMY

Velké systémy chlazení a dotápění pro kancelářské budovy, velké organizace a provozovny. Umožňují připojení mnoha desítek vnitřních jednotek, převýšení mnoha pater ve výškových budovách. Vnkovní jednotky jsou složeny systémem Master-Slave z několika samostatných jednotek. Pro jakoukoliv aplikaci vám vyprojektujeme, dodáme a nainstalujeme vhodný VRV (VRF) systém.

Lze použít decentrální ovládání každé vnitřní jednotky, nebo spojit monitoring všech do centrálních řídících a monitorovacích ovladačů, připojit na software na velínu do PC.

Poslat poptávku
VRV (VRF) SYSTÉMY

Rádi Vám poradíme: info@tzb-pro.cz

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace