Fit-out realizace

Fit-out realizace

Fit-out realizace

Provádíme projekce a realizace moderních systémů vytápění, chlazení a větrání nízkoenergetických domů, rodinných, bytových i průmyslových. Můžeme klienta provést návrhem od projekce až po realizaci a servis.

Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy

Pro nízkoenergetické objekty se kromě stavebních konstrukcí musí řešit odpovídající zdroje tepla a chladu. K tomu se hodí tepelná čerpadla případně ve spojení se solárními kolektory. Tepelná čerpadla lze u menších objektů realizovat jako vzduch-voda, u větších voda-voda nebo země-voda. Většina aplikací vystačí s moderními tepelnými čerpadly vzduch-voda pro vytápění a chlazení, nebo vzduch-vzduch pro vzduchotechnické a rekuperační jednotky.

Poslat poptávku
Nízkoenergetické domy
Rodinné a bytové domy

Rodinné a bytové domy

Pro rodinné a bytové domy se pak používá podlahové vytápění, otopná tělesa s větší plochou. Pro kancelářské objekty chladicí trámy aktivní či pasivní, chladicí-topicí stropy a nebo fan-coil jednotky, které jsou dimenzovány pro nižší teplotní spád topné vody a vyšší teplotu vody chladicí.

Ohřev TUV pak je řešen společně s přípravou vody topné tepelným čerpadlem doplněný předehřevem solárními panely.

Poslat poptávku
Rodinné a bytové domy
Fit-out realizace

Systém vytápění, chlazení, vzduchotechniky a rekuperace se vždy navrhuje jako celek, kde jednotlivé části plní určité funkce a jako celek se také projektuje. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi poptávkami.

Rádi Vám poradíme: info@tzb-pro.cz

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace